Strona główna Koszyk0 Moje konto

O nas

5/5

Jesteśmy rodzinną firmą oraz specjalitami od IT. Istniejemy w branży technologicznej od blisko 20 lat. Od tego też roku sprzedajemy, wypożyczamy, doradzamy i realizujemy liczne projekty informatyczne oraz obsługujemy zaplecza informatyczne dużych i mniejszych eventów. W ofercie naszej firmy znajdziesz używany oraz nowy sprzęt komputerowy, drukujący, urządzenia sieciowe, sprzęt wideokonferencyjny, a także cały wachlarz usług takich jak wypożyczenia sprzętu, jego dzierżawa oraz serwisowanie, obsługę rozmaitych wydarzeń i konferencji, usługi w zakresie tworzenia i wykonania instalacji sieciowej oraz oprogramowania, napisanego specjalnie dla Twojej firmy. Przez cały ten czas, od kiedy istniejemy na rynku IT, nabyliśmy ogrom doświadczenia, które wykorzystujemy świadcząc usługi dla naszych Klientów, na terenie całego kraju. Umiejętności, które posiadają nasi specjaliści z zakresu informatyki, pozwalają zagwarantować Ci najwyższą jakość sprzętu i usług, które znajdziesz w naszej ofercie. 

Wygodne płatności

Za zakupiony przedmiot możesz zapłacić w dowolny sposób. Obsługujemy bezpieczne przelewy i płatności kartami kredytowymi. Istnieje także możliwość uregulowania należności przy odbiorze u kuriera.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasz sklep jest legalnie działającą firmą. W branży komputerowej działamy od blisko 20 lat. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych Klientów.

Sprawdzony sprzęt poleasingowy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie specjalnie wyselekcjonowany i sprawdzony sprzęt komputerowy. Poleasingowe laptopy i komputery, które oferuje sklep Komputerobranie zostały sprawdzone przed sprzedażą i nie posiadają ukrytych wad.

601 594 554

Specjaliści od IT to nasz AS w rękawie

Nasz zespół składa się z ponad 70 osób, a liczba ta stale rośnie wraz z dynamicznym rozwojem firmy Netland Computers. Oferujemy sprzęt używany tylko dlatego, że sami mu zaufaliśmy. Tak samo ufamy naszym specjalistom, którzy specjalnie dla Ciebie sprawdzają i przygotowują urządzenia gotowe do pracy od razu po ich uruchomieniu. Nasi serwisanci uczestniczą w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu urządzeń oraz ich naprawy. Wysokie umiejętności naszych pracowników to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. 

Docenieni na rynku IT

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług są liczne partnerstwa z przodującymi producentami w branży komputerowej. Zaufały nam takie marki jak Dell, Lenovo, HP, czy też Asus.  

Prestiżowe partnerstwa to nie wszystko, czym możemy się pochwalić. Docenili nas nie tylko producenci, ale także Wy – Klienci, dzięki którym nasz zespół otrzymał wiele nagród oraz wyróżnień.  

Nasza firma może także pochwalić się współpracą z dużymi firmami oraz markami. Zaufali nam między innymi NESTLE S.A., WASKO S.A., Energa S.A., Starostwo Kaliskie, Politechnika Łódzka, Super-Pharm Polska, KLA Kalisz, Agencja OBWE, EUROTELE, oraz wiele wiele innych… 

Trudne wyzwania to nasza specjalność

Nasz zespół składa się z ambitnych ludzi – lubimy wyzwania, których wykonanie daje największą satysfakcję. Współpracowaliśmy przy licznych, dużych i małych imprezach o wymiarze ogólnokrajowym jak i lokalnym. Na naszym koncie mamy na przykład realizacje: 

Światowe dni młodzieży 2016

Kraków Błonie oraz Brzegi, Zamek królewski na Wawelu

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej EURO 2016

Obsługa uroczystości 25 rocznicy Wolności w Polsce w 2014 roku w Warszawie

Europejskie Letnie Igrzyska Gier Nie Olimpijskich 2010

Drugie życie sprzętu to dłuższe życie planety

idea Green Line

green-line

Sprzedaż i ratowanie sprzętu od przedwczesnej utylizacji to coś więcej niż tylko próba zarobku. Odnowione urządzenia potrafią dorówn tym, które dopiero pojawiają się na sklepowych półkach. Komputery oraz monitory znajdujące się w naszej ofercie są sprawdzone oraz posiadają gwarancję jakości, co za tym idzie mogą posłużyć jeszcze wiele lat, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia sprzętu będącego w obiegu. Mniej sprzętu w obiegu równa się mniej potencjalnych elektro-śmieci i mniejszy ślad węglowy. Kupując nasz używany sprzęt realnie przyczyniasz się do ratowania planety oraz bycia eko!