Strona główna Koszyk0 Moje konto

Klasy urządzeń

Czym są klasy A i B ?

Podzieliliśmy urządzenia poleasingowe na dwie klasy. Jest to podział stopnia widoczności śladów użytkowania. Klasy nie różnią się od siebie pod względem podzespołów. Urządzenie klasy zarówno A jak i B, są sprawne w 100%. Jeśli ważne jest dla Ciebie wnętrze i nie przeszkadzają Ci ewentualne uszkodzenia obudowy czy bardziej wytarte klawisze, spokojnie możesz kupić sprzęt niższej klasy wizualnej. Otrzymujesz wtedy taką samą wydajność, ale za niższe pieniądze.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia poszczególnych klas, abyś wiedział czego możesz się spodziewać. Kliknij na miniaturkę zdjęcia aby zobaczyć zdjęcie w wysokiej rozdzielczości.

Przed wysyłką każdej sztuki urządzenia, po zakończonej diagnostyce, robimy zdjęcie i wysyłamy Ci byś miał pewność w jakim stanie sprzęt otrzymasz. Jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań możesz poprosić o wymianę na inny model. Zależy nam abyś otrzymał swój wymarzony sprzęt, który będzie służył Ci przez następne lata, dlatego dokładamy szczególnych starań aby dopasować urządzenie do Twoich oczekiwań.

Pamiętaj...

A

Urządzenia wchodzące w skład grupy A mogą posiadać rysy na klapie obudowy, jak i na jej obrzeżach. Mogą pojawić się także minimalne ryski oraz pojedyncze plamki na matrycy. Dopuszcza się delikatnie wytartą klawiaturę, touchpad czy palmrest. Niemożliwe są większe plamy i rysy na matrycy oraz jakiekolwiek pęknięcia obudowy. Laptop jest w 100% sprawny i gotowy do pracy. Jeśli zależy Ci na bardzo dobrym urządzeniu, a brak oryginalnego kartonu nie jest problem, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie !

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

B

Laptop z klasy B jest w pełni działającym urządzeniem, mimo swoich liczniejszych, wizualnych mankamentów, które nie wpływają na jego obsługę. Jest to klasa przeznaczona dla osób, które nie przywiązują uwagi do wyglądu, ale zależy im na posiadaniu sprawnego laptopa wyższej klasy w niższej cenie. Klapa matrycy oraz jej cała obudowa może posiadać rysy, otarcia oraz nieduże pęknięcia. Na matrycy również możemy spodziewać się rys czy plam, ale nie będzie ona zbita czy rozlana. Ramka matrycy może posiadać pęknięcia lub braki (np. brak gumki). Klawiatura i touchpad mogą być wytarte i posiadać rysy, lecz muszą dalej działać. Palmrest także może posiadać liczne wytarcia i rysy oraz niewielkie pęknięcia. 

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć