Kategorie

Wygodna płatność

Za zakupiony przedmiot możesz zapłacić w dowolny sposób. Obsługujemy bezpieczne przelewy i płatności kartami kredytowymi. Istnieje także możliwość uregulowania należności przy odbiorze u kuriera.

Sprawdzony sprzęt

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie specjalnie wyselekcjonowany i sprawdzony sprzęt komputerowy. Poleasingowe laptopy i komputery, które oferuje sklep Komputerobranie zostały sprawdzone przed sprzedażą i nie posiadają ukrytych wad.

Nasza gwarancja

Nasz sklep jest legalnie działającą firmą. W branży komputerowej działamy od blisko 20 lat. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych Klientów.

Sprawdź naszą serię

Green Line

Sprzedaż i ratowanie sprzętu od przedwczesnej utylizacji to coś więcej niż tylko próba zarobku. Odnowione urządzenia potrafią dorówn tym, które dopiero pojawiają się na sklepowych półkach. Komputery oraz monitory znajdujące się w naszej ofercie są sprawdzone oraz posiadają gwarancję jakości, co za tym idzie mogą posłużyć jeszcze wiele lat, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia sprzętu będącego w obiegu. Mniej sprzętu w obiegu równa się mniej potencjalnych elektro-śmieci i mniejszy ślad węglowy. Kupując nasz używany sprzęt realnie przyczyniasz się do ratowania planety oraz bycia eko! 

Najważniejsza jest

5/5

Gwarancja!

Współpracujemy tylko z najlepszymi, dlatego ufamy naszym pracownikom – to dzięki ich umiejętnościom i wysokim kwalifikacjom, zyskujemy w oczach Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy standard świadczonych usług poprzez szkolenia oraz kursy prowadzone we współpracy z największymi producentami sprzętu komputerowego w Polsce. 

Poleasingowy z prawdziwą

Klasą!

Podzieliliśmy urządzenia poleasingowe na klika klas. Jest to podział stopnia widoczności śladów użytkowania. Poszczególne klasy nie różnią się od siebie pod względem podzespołów. Urządzenie klasy zarówno A1 jak i B2, są sprawne w 100%.