Monitory poleasingowe - Sklep Komputerobranie

Monitory poleasingowe

laptop poleasingowy w sklepie KomputerobranieMonitory poleasingowe to oferta sprzętu przeznaczona dla biura, firmy i domu. W ofercie znajdują się monitory poleasingowe najbardziej znanych i cenionych producentów: Dell, HP oraz Lenovo. Wszystkie monitory w naszej ofercie poleasingowego sprzętu są w całkowicie sprawne technicznie. Monitory używane z gwarancją charakteryzują się świetnym stosunkiem cena do możliwości w porównaniu do sprzętu nowego.

Monitor DELL P2210

249.99 PLN
netto: 203.24 PLN

Monitor DELL 1908FP

139.99 PLN
netto: 113.81 PLN

Monitor HP LP1965

129.99 PLN
netto: 105.68 PLN

Monitor DELL P2212H poleasingowy

319.99 PLN
netto: 260.15 PLN

Poleasingowy DELL 2009W

179.99 PLN
netto: 146.33 PLN

Poleasingowy DELL P2412

499.00 PLN
netto: 405.69 PLN

Strona 1 do 6 z 6 (1 Stron)

Monitory poleaingowe - ważne informacje

Proponujemy poleasingowe monitory najwyższej jakości, który spełni oczekiwania nawet wymagającego użytkownika. W naszej ofercie znajdziecie Państwo używane monitory najlepszych światowych marek takich jak DELL, HP, Lenovo i Acer.

Oferowane monitory charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, a za jego bezawaryjność ręczymy 12-miesięcznym okresem gwarancji. Dodatkowo decyzja związana z zakupem monitora poleasingowego wiąże się również z dużo mniejszym kosztem finansowym dla przyszłego użytkownika w porównaniu do kupna sprzętu nowego.

W ofercie posiadamy zróżnicowany sprzęt o różnych możliwościach i zastosowaniach. Oferowane monitory poleasingowe sprawdzą się w każdych warunkach w domu, w firmie, przy projektowaniu grafiki, w programach typu CAD czy też jako monitor dla gracza. Atutem wszystkich monitorów jest wysoka jasność i kontrast wyświetlanego obrazu, co bezpośrednio przedkłada się na jakość i komfort jego użytkowania. Matryca IPS w wybranych modelach monitorów zadba o szerokie kąty widzenia co przekłada  się na wygodę korzystania.

Nasz sprzęt charakteryzuje się bardzo dobrym stanem wizualnym i technicznym, co ważne matryce monitorów są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości wyświetlanego obrazu. Polecamy tanie monitory również dla osób dbających o design pomieszczenia w którym sprzęt będzie funkcjonował.

Monitory poleasingowe należą do serii sprzętu klasy biznesowej co dodatkowo wpływa na jego prestiż i wytrzymałość. W ofercie dostępne są  monitory używane w klasie A które charakteryzują się bardzo dobrym stanem technicznym i wizualnym oraz monitory w klasie B które są zdecydowanie tańsze i posiadają zadrapania, obicia lub inne defekty wizualne.

W przypadku zainteresowania zakupem monitora poleasingowego lub innego sprzętu poleasingowego, prosimy o kontakt z naszymi handlowcami. Postaramy się dopasować sprzęt do Państwa oczekiwań.

Monitory poleasingowe - klasa A
Oferta poleasingowych monitorów (klasa A). Monitory w klasyfikacji wizualnej "A" - wyglądają jak nowe!

Monitory poleasingowe - klasa A-
Oferta poleasingowych monitorów (klasa A-). Monitory w klasyfikacji wizualnej "A-" - drobne ślady używtkowania.

Monitory poleasingowe - klasa B
Oferta poleasingowych monitorów (klasa B). Idealne jeżeli szukasz sprzętu w niższej cenie a wygląd ma drugorzędne znaczenie.